Vanessa Hudgens Fan Club e Hoşgeldiniz
Herkeze Merhabalar Ben Geldiiiiiimmm 77773962

adminler
pusejik

lütfen üye olun Smile
Herkeze Merhabalar Ben Geldiiiiiimmm 77773962

adminler
pusejik

lütfen üye olun Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Hudgens Fan Club'e Üye Ol Vanessaya Doy

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Herkeze Merhabalar Ben Geldiiiiiimmm

YazarMesaj
PisLicqq
Gecerken Ugradım
Gecerken Ugradım
PisLicqq

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Siteyi Nerden Buldun? : Googleden
Sitemiz Nasıl? : Gerçekten süper bir site
Tutuğunuz Takım : Herkeze Merhabalar Ben Geldiiiiiimmm Secilm10

Herkeze Merhabalar Ben Geldiiiiiimmm Empty
MesajKonu: Herkeze Merhabalar Ben Geldiiiiiimmm   Herkeze Merhabalar Ben Geldiiiiiimmm EmptyPerş. Kas. 12, 2009 4:22 pm

Herkeze merhabalar.Benim adım Melike.Hala 11 yaşındayım ama kasımın 14 ünde 12 yaşıma giriyorum Doğum günüm için sitede birşeyler yaparsanız sevinirim (şart değil xD).Babamın adı Tahsin annemin adı Serap.Fakat ben annemi kaybettim .Huzurla yatsın...Neyse ben kumral saçlı bir kızım (sarıya yakın),koyu kahverengi gözlerim var.Akrep burcuyum !!!! Maceracı bir ruhum vardır ayrıca dans konusunda çok iyiyimdir.Neşeli tatlı bir kızımdır ve çok cana yakınımdır.Arkadaşlarımın hepsi beni çok sever.Yani ben küsmem (çok kötü bir şey olmadıkça) küsersenizde ağlarım (cidden) ve içimde hep bir kuşku olur.Çok bonkörümdür .... Ama belirli kişilere bonkörümdür yani mesela yeni taşındığım kişiye paramla bişi almam ... Ama çok iyi arkadaşlarıma tabikide alırım Neşeliyim demiştim,yani deli dolu.Ama bazen içimden hiçbir şey yapmak gelmez ... O zaman zaten arkadaşlarıma söylerim.İşte benden bu kadar hepinizi seviyorum !!! Bende kısa bir süre içinde size uyum sağlayacağımdan eminim !! HOŞGELDİM !!!!

Herkeze Merhabalar Ben Geldiiiiiimmm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhabalar...
» Merhabalar ben Hande