Vanessa Hudgens Fan Club e Hoşgeldiniz
cİn fıkRAsI 77773962

adminler
pusejik

lütfen üye olun Smile
cİn fıkRAsI 77773962

adminler
pusejik

lütfen üye olun Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Hudgens Fan Club'e Üye Ol Vanessaya Doy

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cİn fıkRAsI

YazarMesaj
¢Єησѕѕѕ
Vanessa Hayranı
Vanessa Hayranı
¢Єησѕѕѕ

Kadın Mesaj Sayısı : 326
Siteyi Nerden Buldun? : evimdeki bilgisayardanxD
Sitemiz Nasıl? : çoooook güzel
Tutuğunuz Takım : cİn fıkRAsI Fenerbahce

cİn fıkRAsI Empty
MesajKonu: cİn fıkRAsI   cİn fıkRAsI EmptyPerş. Haz. 18, 2009 1:16 pm

Cin

Adamın biri Kaliforniya'da sahil kıyısında yürürken bir şişe bulur. Şişenin mantarını açar açmaz içinden bir cin çıkar. Cin adama der ki:

"Beni şişe içinde hapsolmaktan kurtardın, şimdi benden bir şey dile. Yalnız iyi düşün çünkü bir tek dilekte bulunabilirsin."

Adam düşünür taşınır:

"Ben," der "hayatım boyunca Hawai'ye gitmek istedim ama beni deniz tuttuğu için gemiye binemiyorum, uçaktan da cok korkarım. Hawai'ye gidebilmem için bana buradan oraya bir yol yap."

Cin düşünür, "Bak, bu gerçekten muazzam bir iş." der. "Okyanusun içine o yolu taşımak için yerleştirilmesi gereken yüzbinlerce kolonu, o kolonların deniz dibine çakılmasını, daha sonra da yolun kaplanması için gereken milyonlarca ton malzemeyi düşün. Gerçekten çok zor bir olay. Normalde ben böyle bir sey söylemem ama gel sen vazgeç bu dileğinden başka bir dilekte bulun."

Adam tekrar düşünür. "Peki," der "Hawai`ye yol dileğimden vazgeçiyorum. Bana kadınları nasıl anlayacağımı öğret. Onları neler mutlu eder, neler mutsuz? Kadınları gerçekten etkileyip harekete geçiren seyler nelerdir? Değişik ruh durumlarını nasıl anlarım?"

Cin sorar:

"Yolu iki şerit mi istiyorsun yoksa dört mü?"
http://vashleyfanclub.blogcu.com

cİn fıkRAsI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BaRmEn FıKrAsI
» nessa nın güldüren fıkrası
» Vanessa'nın güldüren fıkrası