Vanessa Hudgens Fan Club e Hoşgeldiniz
Ashley:Bence Sharpay Yüzlerce Strees Taşı 77773962

adminler
pusejik

lütfen üye olun Smile
Ashley:Bence Sharpay Yüzlerce Strees Taşı 77773962

adminler
pusejik

lütfen üye olun Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanessa Hudgens Fan Club'e Üye Ol Vanessaya Doy

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ashley:Bence Sharpay Yüzlerce Strees Taşı

YazarMesaj
_zanessa__
Üye
Üye
_zanessa__

Kadın Mesaj Sayısı : 47
Siteyi Nerden Buldun? : arkadaştann
Sitemiz Nasıl? : güselll
Tutuğunuz Takım : Ashley:Bence Sharpay Yüzlerce Strees Taşı Galatasaray

Ashley:Bence Sharpay Yüzlerce Strees Taşı Empty
MesajKonu: Ashley:Bence Sharpay Yüzlerce Strees Taşı   Ashley:Bence Sharpay Yüzlerce Strees Taşı EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 6:35 pm

Ashley:

Ben,Sharpay ve yüzlerce strass taşı!

H: “Efsanevi Sharpay Evans’ı canlandırmanın en zevkli yanı ne oldu?

Ashley: “Bulunduğu ortama göre değişen sayısız hali ve tavrı üzerinde çalışmak çok eğlenceliydi. Örneğin şarkı söylemesi gerektiğinde gerçek bir rock yıldızına dönüşüyordu!”

H: “Sharpay’in bütün değişik hallerini göz önünde bulundurduğunda,onunla aranda benzer noktalar buluyor musun?”

A: “Ben o kadar kötü değilim! Aslında oldukça çekingen ve sakin biriyim. Sonra o hep ilgi odağı olmak istiyor ve olamadığında da öfkelen,yor! Bu bakış açısından pek ortak yönümüz yok!”

H: “Sharpay kesinlikle modaya uygun giyiniyor. Onun bu özelliğine senin de kişisel katkıların oldu mu?

A: “Ah,evet, gerçekten de oldu! Giysilerimin seçiminde oldukça yaratıcıydım,zaten sette de bana bu konuda çok özgürlük tanıdılar. Bütün sahne giysilerinin saklandığı dolaba gidiyor ve ne giyeceğimi seçiyordum… Tabii daha sonra stilist beni kontrol ediyor ve “Sharpay” görünümünü kişiselleştirmek için biraz daha strass ekliyordu. Bütün elbiselerimde pullu işlemeler vardı.”

H: “ Bir de sık sık kolunun altında bir köpekle oynamak zorundaydın…”

A: “ Evet! O dişi bir köpek,ben de ona çok dişi giysiler giydiriyordum. Birçok aksesuarı vardı, çok eğlenceliydi! Sharpay,her zaman yanında birisinin olmasına gereksinim duyan biri. Bu yüzden Ryan’ın kendisinden uzaklaştığı bütün sahnelerde,köpeğinden güç alıyordu.”

H: “ Bu filmde dans etmek ve koreografiyi öğrenmek nasıldı?”

A: “ Daha kolay oldu. Geçtiğimiz bir buçuk yıl boyunca, High School Musical turunda hep dans ettik ve gitgide daha iyi olduk. Öte yandan da daha zor oldu, çünkü figürler ve koreografi çok daha karmaşıktı. Ama ilk filme oranla,çok daha hızlı öğreniyorduk!”

H: “ High School Musical 2’de rol almak için öğrenmen gereken yeni şeyler oldu mu?”

A: “ Golf arabası” kullanmayı,golf oynamayı ve yeni dans figürleri öğrendim.”

H: “ Şimdi baktığında bu sonuçtan memnun musun?”

A: “ Dürüst olmak gerekirse, ilkine oranla daha iyi bir şey yapmayı başarıp başaramayacağımızı bilmiyordum, çünkü genelde ilk filmler hep en iyisidir. Ama biz başardık: High School Musical 2 gerçekten çok güzel bir film oldu!”

(Alıntı)

Ashley:Bence Sharpay Yüzlerce Strees Taşı
1 sayfadaki 1 sayfası